Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Účastní se

 
9.9.
(Po)
 

 

MZ PODZIM 2019 4DV

DM30, DM31

 
10.9.
(Út)
 

 

MZ PODZIM 2019 4DV

DM30, DM31

 
11.9.
(St)
 

 

MZ PODZIM 2019 4NK, 2NS

DM30, DM31

 
12.9.
(Čt)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 
13.9.
(Pá)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 
14.9.
(So)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 
15.9.
(Ne)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 
16.9.
(Po)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 

MZ PODZIM 2019 - 4SH

DM30, DM31

 
17.9.
(Út)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 

Mezi mosty - raftový závod
Závod středních škol na raftových člunech.

Novosad David

 

MZ PODZIM 2019 - 4SH

DM30, DM31

 
18.9.
(St)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 

Exkurze-Český ráj
Adaptační kurz

1.D, 1.DK
Ettlová Renata, Jekl Luděk, Novosad David

 
19.9.
(Čt)
 

 

Výlet Anglie
Turistika, túra Hadrians wall path

Novák Jiří

 

Exkurze-Český ráj
Adaptační kurz

1.D, 1.DK
Ettlová Renata, Jekl Luděk, Novosad David

 
20.9.
(Pá)
 

 

Exkurze-Český ráj
Adaptační kurz

1.D, 1.DK
Ettlová Renata, Jekl Luděk, Novosad David

 
25.9.
(St)
 

 

Závěrečné zkoušky
Ústní zkoušky září 2019

Skála Vladimír, Bradna Vladimír, Dostál Pavel, Grimová Radka, Jirout Tomáš, Hlaváček Zdeněk
DM30

 
26.9.
(Čt)
 

15:00-15:45

Občan a jeho obec,město
- místopis HK

4.SH
Kubín Karel

 
27.9.
(Pá)
 

 

Adaptační den třídy
Návštěva sportoviště pro Paintball a vycházka po přírodní rezervaci Na plachtě

1.T
Dostál Pavel

 
1.10.
(Út)
 

12:30-14:05

Knižní veletrh na UHK

4.DI
Kubín Karel

 
2.10.
(St)
 

 

Výstava francouzských impresionistů
Palác Kinských, Praha

Rolek Radovan

 
3.10.
(Čt)
 

12:30-14:05

SVK Lekce informační výchovy
- seznámení se SVK

1.SH
Kubín Karel

 
8.10.
(Út)
 

18:30-20:00

Lakros

Končická Ivana

20:00-22:00

Kino Bio Centrál

Rolek Radovan

 
9.10.
(St)
 

 

Workshop v Desfourském paláci v Praze
Akce iniciativy Máš umělecké střevo?

2.SH(S)
Krejzová Jana

 

Taneční hodiny

Salavcová Alena

 
10.10.
(Čt)
 

16:30-17:30

Divadlo Drak

Rolek Radovan

19:00-21:00

Jazz goes to town

Salavcová Alena

 

Bowling

Končická Ivana

 
14.10.
(Po)
 

13:20-14:05

Hradec Králové a spisovatelé
- místopis

2.T
Kubín Karel

 
15.10.
(Út)
 

13:20-15:45

Václav Havel
Lekce informační výchovy SVK HK

4.DI
Kubín Karel

16:00-18:00

Cyklistika

Rolek Radovan

18:00-19:00

Lakros

Končická Ivana

 
16.10.
(St)
 

13:20-14:55

Návštěva SVKHK

1.D
Trejtnar Marek

 
17.10.
(Čt)
 

19:00-20:00

Bowling

Končická Ivana

 

Designblok 2019

2.DI

 

Designblok 2019

4.DI
Moravec Martin

 
21.10.
(Po)
 

 

Galerie U Přívozu

Končická Ivana, Rolek Radovan, Salavcová Alena

 
22.10.
(Út)
 

14:10-15:45

Lekce informační výchovy
Seznámení se SVK

1.T
Kubín Karel

 

Gaudeámus Brno

4.DI
Moravec Martin

 
24.10.
(Čt)
 

20:00-20:30

Ypsilonka
Vědomostní soutěž

Končická Ivana

 
29.10.
(Út)
 

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

 
30.10.
(St)
 

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

 
31.10.
(Čt)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 
1.11.
(Pá)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

 

 
5.11.
(Út)
 

 

Thomas Bernhard: Oběd u Wittgensteina
Návštěva divadelního představení ve Stavovském divadle v Praze.

2.DI
Smotlachová Zdenka, Bradna Vladimír, Trejtnar Marek

 
7.11.
(Čt)
 

13:40-15:40

Václav Havel
Lekce informační výchovy v SVK HK

4.SH
Kubín Karel

16:30-17:00

Bytova show, Aldis

Salavcová Alena

18:00-20:00

Kino Bio centrál

Rolek Radovan

 
11.11.
(Po)
 

9:00-12:00

Třicet let od sametu
Interaktivní pořad Divadla Jesličky

2.DI
Trejtnar Marek

 
12.11.
(Út)
 

9:30-11:30

Třicet let od sametu
Interaktivní pořad Divadla Jesličky

1.NS, 3.DK
Vachová Lenka

18:00-19:00

Bowling

Končická Ivana

19:00-20:00

Galerie Na hradě

Rolek Radovan

 
13.11.
(St)
 

11:00-14:00

Třicet let od sametu
Interaktivní pořad Divadla Jesličky

1.D
Trejtnar Marek

11:00-13:00

"...takových žen je velmi málo na světě"
Lekce informační výchovy v SVK o životě a díle Boženy Němcové

2.T
Kubín Karel

 
14.11.
(Čt)
 

8:00-10:00

Testování žáků 3. ročníků SŠ
Sociální gramotnost

3.SH(Sk2)
Hanousek Petr
DMPC

10:00-12:00

Testování žáků 3. ročníků SŠ
Sociální gramotnost

3.SH(Sk1)
Hanousek Petr
DMPC

12:00-14:00

Testování žáků 3. ročníků SŠ
Sociální gramotnost

3.DV
Hanousek Petr
DMPC

14:30

KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 1. ČTVRTLETÍ

H404

16:00-17:30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

 

18:00-19:00

Galerie moderního umění

Rolek Radovan

 
15.11.
(Pá)
 

10:00-12:00

Testování žáků 3. ročníků SŠ
Sociální gramotnost

3.DK
Hanousek Petr
DMPC

10:30-12:30

Třicet let od sametu
Interaktivní pořad Divadla Jesličky

3.SH
Vachová Lenka

 
18.11.
(Po)
 

 

Exkurze, pobyt
Čerpání sponzorského daru za 1. místo v celostátní soutěži, exkurze v Ton Bystřice, Egoé Bílovice, mmcité, Zlín + Praha

Krejzová Jana
Moravec O. (4.SH), Pávek J. (4.SH), Peřina D. (4.SH), Šimek V. (4.SH), Šinták R. (4.SH), Vyskočil Z. (4.SH)

 
19.11.
(Út)
 

 

Exkurze, pobyt
Čerpání sponzorského daru za 1. místo v celostátní soutěži, exkurze v Ton Bystřice, Egoé Bílovice, mmcité, Zlín + Praha

Krejzová Jana
Moravec O. (4.SH), Pávek J. (4.SH), Peřina D. (4.SH), Šimek V. (4.SH), Šinták R. (4.SH), Vyskočil Z. (4.SH)

 
20.11.
(St)
 

11:00-12:30

Exkurze do SVKHK
Seznámení s knihovnou a jejími službami

1.DK
Vachová Lenka

 

Exkurze, pobyt
Čerpání sponzorského daru za 1. místo v celostátní soutěži, exkurze v Ton Bystřice, Egoé Bílovice, mmcité, Zlín + Praha

Krejzová Jana
Moravec O. (4.SH), Pávek J. (4.SH), Peřina D. (4.SH), Šimek V. (4.SH), Šinták R. (4.SH), Vyskočil Z. (4.SH)

 
21.11.
(Čt)
 

19:00-20:30

Divadlo Drak
On the road

Rolek Radovan

 

Exkurze, pobyt
Čerpání sponzorského daru za 1. místo v celostátní soutěži, exkurze v Ton Bystřice, Egoé Bílovice, mmcité, Zlín + Praha

Krejzová Jana
Moravec O. (4.SH), Pávek J. (4.SH), Peřina D. (4.SH), Šimek V. (4.SH), Šinták R. (4.SH), Vyskočil Z. (4.SH)

 
22.11.
(Pá)
 

 

Exkurze, pobyt
Čerpání sponzorského daru za 1. místo v celostátní soutěži, exkurze v Ton Bystřice, Egoé Bílovice, mmcité, Zlín + Praha

Krejzová Jana
Moravec O. (4.SH), Pávek J. (4.SH), Peřina D. (4.SH), Šimek V. (4.SH), Šinták R. (4.SH), Vyskočil Z. (4.SH)

 
28.11.
(Čt)
 

10:00-11:30

Exkurze do SVK HK
Seznámení s knihovnou a jejími službami

1.NS
Vachová Lenka

11:30-13:30

"Nejjednodušší a nejtěžší je říkat čistou pravdu."
Lekce informační výchovy v SVK HK o životě a díle Karla Čapka

3.DK
Vachová Lenka

 
2.12.
(Po)
 

13:00-15:00

"...takových žen je velmi málo na světě..."
Lekce informační výchovy v SVK HK o životě a díle Boženy Němcové

2.SH
Vachová Lenka

 
3.12.
(Út)
 

8:00-10:00

Partnerské vztahy-šikana

1.D, 1.DK
DMK2

10:00-12:00

Patrnerské vztahy-šikana

1.SH
DMK2

 

Vídeň - muzea a výstavy
Návštěva Kunsthistorisches Museum a muzea Albertina

Moravec Martin

 
4.12.
(St)
 

8:00-10:00

Partnerské vztahy

1.T
DMK2

 
5.12.
(Čt)
 

18:00-20:00

Pečení vánočního cukroví

Končická Ivana

19:00-20:00

Taneční vystoupení

Salavcová Alena

 
10.12.
(Út)
 

10:00-12:00

"Nejjednodušší a nejtěžší je říkat čistou pravdu."
Lekce informační výchovy v SVK HK o životě a díle Karla Čapka

3.SH
Vachová Lenka

 
15.1.
(St)
 

10:00-12:30

A.P.Čechov-Strýček Váňa
Představení v Klicperově divadle

2.SH
Vachová Lenka

 
24.2.
(Po)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN

 

 
25.2.
(Út)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN

 

 
26.2.
(St)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN

 

 
27.2.
(Čt)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN

 

 
28.2.
(Pá)
 

 

ANGLICKÝ TÝDEN

 

 
14.3.
(So)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

 
15.3.
(Ne)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

 
16.3.
(Po)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

 
17.3.
(Út)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

 
18.3.
(St)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

 
19.3.
(Čt)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

Moravec Martin

Zpracováno v systému Bakaláři