Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.D 
Třídní učitel: Moravec Martin

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Čj
Vaá

Ch
Vrk

M
Nez

PC (DV)
Mer

Svz
Sof

           

PC (DI1)
Jiro

VP (DI2)
Jan

 
Ú
t

 

Pís (Sk2)
Mor

Tv
Mor

Pís (Sk1)
Mor

Pgr (Sk2)
Mor

Te
Jek

Aj (Sk1)
Hal

Aj (Sk1)
Hal

 

Pgr (Sk1)
Mor

     

 
S
t

 

 

Čj
Vaá

Eg
Zík

M3D (Sk1)
Ett

M3D (Sk2)
Ett

M
Nez

Fy
Nez

         

 
Č
t

 

 

Dvk
Mor

Dvk
Mor

Te
Jek

Aj (Sk2)
Tre

Aj (Sk2)
Tre

           

 
P
á

 

Ikt (Sk2)
Han

Ikt (Sk1)
Han

VP (DV)
Souk

Tk
Jek

               

VP (DI1)
Jan

PC (DI2)
Jiro

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.D 
Třídní učitel: Moravec Martin

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Čj
Vaá

Ch
Vrk

M
Nez

PC (DV)
Mer

Svz
Sof

           

PC (DI1)
Jiro

VP (DI2)
Jan

 
Ú
t

 

Pís (Sk2)
Mor

Tv
Mor

Pís (Sk1)
Mor

Pgr (Sk2)
Mor

Te
Jek

Aj (Sk1)
Hal

Aj (Sk1)
Hal

 

Pgr (Sk1)
Mor

     

 
S
t

 

 

Čj
Vaá

Eg
Zík

M3D (Sk1)
Ett

M3D (Sk2)
Ett

M
Nez

Fy
Nez

         

 
Č
t

 

 

Dvk
Mor

Dvk
Mor

Te
Jek

Aj (Sk2)
Tre

Aj (Sk2)
Tre

           

 
P
á

 

Ikt (Sk2)
Han

Ikt (Sk1)
Han

VP (DV)
Souk

Tk
Jek

               

VP (DI1)
Jan

PC (DI2)
Jiro

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.SH 
Třídní učitel: Fišar Tomáš

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Tk
Fiš

Ml
Bra

Tv
Špá

Ch
Vrk

 

M
Nez

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Vaá

Čj
Vaá

Te
Fiš

Te
Fiš

 

Vpř (H)
Kre

         

 
S
t

 

 

Sthn (H)
Hor

M
Nez

Eg
Gri

Fy
Nez

 

Dvk (S)
May

         

Vpř (S1)
May

Vpř (S2)
Kre

 
Č
t

 

Ikt (Sk2)
Han

 

(H)
Bač

Svz
Bač

Dvk (S)
May

Ikt (Sk1)
Han

           

 
P
á

 

 

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

             

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.SH 
Třídní učitel: Fišar Tomáš

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Tk
Fiš

Ml
Bra

Tv
Špá

Ch
Vrk

 

M
Nez

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Vaá

Čj
Vaá

Te
Fiš

Te
Fiš

 

Vpř (H)
Kre

         

 
S
t

 

 

Sthn (H)
Hor

M
Nez

Eg
Gri

Fy
Nez

 

Dvk (S)
May

         

Vpř (S1)
May

Vpř (S2)
Kre

 
Č
t

 

Ikt (Sk2)
Han

 

(H)
Bač

Svz
Bač

Dvk (S)
May

Ikt (Sk1)
Han

           

 
P
á

 

 

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

             

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.T 
Třídní učitel: Hanousek Petr

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Vz
Dos

Eg
Gri

               

 
Ú
t

 

   

Čj
Kub

Ok
Dos

Ml
Dos

             

 
S
t

 

   

Fy
Ska

Ch
Vrk

M
Vrk

             

 
Č
t

 

 

Aj (Sk1)
Ber

Ikt (Sk1)
Han

Tv
Špá

               

Ikt (Sk2)
Han

Aj (Sk2)
Ber

 
P
á

 

   

On
Sof

Te
Bra

               

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 1.T 
Třídní učitel: Hanousek Petr

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Vz
Dos

Eg
Gri

               

 
Ú
t

 

   

Čj
Kub

Ok
Dos

Ml
Dos

             

 
S
t

 

   

Fy
Ska

Ch
Vrk

M
Vrk

             

 
Č
t

 

 

Aj (Sk1)
Ber

Ikt (Sk1)
Han

Tv
Špá

               

Ikt (Sk2)
Han

Aj (Sk2)
Ber

 
P
á

 

   

On
Sof

Te
Bra

               

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.D 
Třídní učitel: Ettlová Renata

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

M
Nez

M
Nez

Čj
Tre

Čj
Tre

 

Aj (DI)
Von

         

 
Ú
t

 

 

Aj (DV)
Von

Aj (DV)
Von

Figk (DI)
Klou

Tv
Špá

Figk (DV)
Klou

           

 
S
t

 

Kon (DI)
Ett

Kon (DV)
Ett

VP (DI)
Souk

Te
Jek

Svz
Sof

             

VP (DV1)
Mer

PC (DV2)
Hol

 
Č
t

 

 

Aj (DI)
Von

PC (DI)
Jiro

Eg
Zík

Te
Jek

Kon (DV)
Ett

           

PC (DV1)
Mer

VP (DV2)
Souk

 
P
á

 

M3D (DI)
Ett

M3D (DV)
Ett

Dvk
Mor

Dvk
Mor

Ikt (DI)
Han

Pgr (DI)
Ett

           

Pgr (DV)
Ett

Ikt (DV)
Han

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.D 
Třídní učitel: Ettlová Renata

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

M
Nez

M
Nez

Čj
Tre

Čj
Tre

 

Aj (DI)
Von

         

 
Ú
t

 

 

Aj (DV)
Von

Aj (DV)
Von

Figk (DI)
Klou

Tv
Špá

Figk (DV)
Klou

           

 
S
t

 

Kon (DI)
Ett

Kon (DV)
Ett

VP (DI)
Souk

Te
Jek

     

Svz
Sof

       

VP (DV1)
Mer

PC (DV2)
Hol

 
Č
t

 

 

Aj (DI)
Von

PC (DI)
Jiro

Eg
Zík

Te
Jek

Kon (DV)
Ett

 

Kon (DI)
Ett

       

PC (DV1)
Mer

VP (DV2)
Souk

 
P
á

 

M3D (DI)
Ett

M3D (DV)
Ett

Dvk
Mor

Dvk
Mor

Ikt (DI)
Han

Pgr (DI)
Ett

           

Pgr (DV)
Ett

Ikt (DV)
Han

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.DK 
Třídní učitel: Novosad David

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

M
Vrk

Čj
Vaá

Tv
Nos

Ok
Fiš

             

 
Ú
t

 

   

Fy
Nez

Pcv
Jiro

Čj
Vaá

 

Svz
Sof

         

 
S
t

 

   

Ml
Fiš

Te
Fiš

Dn
Jek

Vz
Kuš

           

 
Č
t

 

 

Kon
Jek

Kon
Jek

Tk
Nez

Ikt
Han

Te
Fiš

Aj
Von

         

 
P
á

 

 

Aj
Von

Ch
Vrk

M
Vrk

               

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.DK 
Třídní učitel: Novosad David

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

M
Vrk

Čj
Vaá

Tv
Nos

Ok
Fiš

             

 
Ú
t

 

   

Fy
Nez

Pcv
Jiro

Čj
Vaá

 

Svz
Sof

         

 
S
t

 

   

Ml
Fiš

Te
Fiš

Dn
Jek

Vz
Kuš

           

 
Č
t

 

 

Kon
Jek

Kon
Jek

Tk
Nez

Ikt
Han

Te
Fiš

Aj
Von

         

 
P
á

 

 

Aj
Von

Ch
Vrk

M
Vrk

               

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.NS 
Třídní učitel: Halberštátová Jana

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

Čj
Vaá

Čj
Vaá

             

 
Ú
t

 

 

Kon
Jek

Kon
Jek

 

Aj (MZ1)
Hal

             

 
S
t

 

 

MCv (MZ2)
Vrk

Tc
Kuš

Čj
Vaá

               

 
Č
t

 

 

Te
Dos

Te
Dos

KAj (MZ1)
Hal

               

MCv (MZ2)
Vrk

 
P
á

 

 

Aj (MZ1)
Hal

Aj (MZ1)
Hal

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.NS 
Třídní učitel: Halberštátová Jana

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

Čj
Vaá

Čj
Vaá

             

 
Ú
t

 

 

Kon
Jek

Kon
Jek

 

Aj (MZ1)
Hal

             

 
S
t

 

 

MCv (MZ2)
Vrk

Tc
Kuš

Čj
Vaá

               

 
Č
t

 

 

Te
Dos

Te
Dos

KAj (MZ1)
Hal

               

MCv (MZ2)
Vrk

 
P
á

 

 

Aj (MZ1)
Hal

Aj (MZ1)
Hal

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.SH 
Třídní učitel: Nezavdal Petr

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Kon (S)
Nos

Kon (S)
Nos

Ml (S)
Fiš

Kon (H)
Dos

Ml (H)
Bra

Tv
Nák

         

Kon (H)
Dos

 
Ú
t

 

 

Ikt (Sk1)
Han

Ikt (Sk2)
Han

Čj
Vaá

 

Svz
Kub

Sthn (H)
Hor

Vpř (S1)
May

       

Vpř (S2)
Kre

Te (H)
Hor

 
S
t

 

 

Aj (Sk1)
Von

Aj (Sk1)
Von

M
Nez

               

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

 
Č
t

 

 

Čj
Vaá

M
Nez

Uzd (S)
Fiš

 

Dvk (S)
May

Dvk (S)
May

         

Dh (H)
Hor

Dh (H)
Hor

 
P
á

 

 

Te (S)
Bra

Te (S)
Bra

                 

Te (H)
Hor

Vpř (H)
Kre

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.SH 
Třídní učitel: Nezavdal Petr

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Kon (S)
Nos

Kon (S)
Nos

Ml (S)
Fiš

Kon (H)
Dos

Ml (H)
Bra

Tv
Nák

         

Kon (H)
Dos

 
Ú
t

 

 

Ikt (Sk1)
Han

Ikt (Sk2)
Han

Čj
Vaá

 

Svz
Kub

Sthn (H)
Hor

Vpř (S1)
May

       

Vpř (S2)
Kre

Te (H)
Hor

 
S
t

 

 

Aj (Sk1)
Von

Aj (Sk1)
Von

M
Nez

               

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

 
Č
t

 

 

Čj
Vaá

M
Nez

Uzd (S)
Fiš

 

Dvk (S)
May

Dvk (S)
May

         

Dh (H)
Hor

Dh (H)
Hor

 
P
á

 

 

Te (S)
Bra

Te (S)
Bra

                 

Te (H)
Hor

Vpř (H)
Kre

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.T 
Třídní učitel: Dostál Pavel

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

M
Vrk

               

 
Ú
t

 

 

Ml
Bra

Te
Bra

On
Kub

               

 
S
t

 

   

Eg
Gri

Fy
Ska

Tv
Nos

             

 
Č
t

 

   

Čj
Kub

Aj
Ber

               

 
P
á

 

   

Ikt
Han

Vz
Dos

Ok
Dos

             

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 2.T 
Třídní učitel: Dostál Pavel

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

M
Vrk

               

 
Ú
t

 

 

Ml
Bra

Te
Bra

On
Kub

               

 
S
t

 

   

Eg
Gri

Fy
Ska

Tv
Nos

             

 
Č
t

 

   

Čj
Kub

Aj
Ber

               

 
P
á

 

   

Ikt
Han

Vz
Dos

Ok
Dos

             

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.DI 
Třídní učitel: Trejtnar Marek

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Kon (Sk2)
Jek

M3D (Sk1)
Ett

Kon (Sk1)
Opi

Kon (Sk1)
Opi

PC (Sk2)
Jiro

PC (Sk2)
Jiro

         

Kon (Sk2)
Jek

M3D (Sk2)
Jek

 
Ú
t

 

 

Čj
Tre

Čj
Tre

M
Nez

M
Nez

Figk (Sk1)
Souk

           

 
S
t

 

 

Dvk
Smo

Dvk
Smo

NA (Sk1)
Tér

NA (Sk1)
Tér

     

Svz
Sof

     

NA (Sk2)
Mor

NA (Sk2)
Mor

 
Č
t

 

Pgr (Sk1)
Ett

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk1)
Tre

Pgr (Sk2)
Ett

DD
Opi

PC (Sk1)
Jiro

PC (Sk1)
Jiro

         

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

Figk (Sk2)
Mer

 
P
á

 

 

Ek
Zík

Tv
Nák

Ikt (Sk2)
Han

Te
Bra

Te
Bra

 

Ikt (Sk1)
Han

       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.DI 
Třídní učitel: Trejtnar Marek

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Kon (Sk2)
Jek

M3D (Sk1)
Ett

Kon (Sk1)
Opi

Kon (Sk1)
Opi

PC (Sk2)
Jiro

PC (Sk2)
Jiro

         

Kon (Sk2)
Jek

M3D (Sk2)
Jek

 
Ú
t

 

 

Čj
Tre

Čj
Tre

M
Nez

M
Nez

Figk (Sk1)
Souk

           

 
S
t

 

 

Dvk
Smo

Dvk
Smo

NA (Sk1)
Mor

NA (Sk1)
Mor

     

Svz
Sof

     

NA (Sk2)
Tér

NA (Sk2)
Tér

 
Č
t

 

Pgr (Sk1)
Ett

Aj (Sk1)
Tre

Aj (Sk1)
Tre

Pgr (Sk2)
Ett

DD
Opi

PC (Sk1)
Jiro

PC (Sk1)
Jiro

         

Aj (Sk2)
Hal

Aj (Sk2)
Hal

Figk (Sk2)
Mer

 
P
á

 

 

Ek
Zík

Tv
Nák

Ikt (Sk2)
Han

Te
Bra

Te
Bra

 

Ikt (Sk1)
Han

       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.SH 
Třídní učitel: Vrkoslav Radoslav

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Aj (Sk1)
Tre

Ek
Zík

 

Te (S)
Fiš

Uzd (S)
Fiš

         

Aj (Sk2)
Hal

Kon (H)
Dos

Dh (H)
Hor

 
Ú
t

 

       

Td (H)
Hor

Td (S)
Dos

Tv
Nák

         

Vpř (S2)
Kre

Ak (H)
Nez

 
S
t

 

 

Pgr (Sk1)
Nos

Ikt (Sk1)
Han

Aj (Sk1)
Tre

Te (S)
Fiš

Kon (S)
Nos

 

Vpř (S1)
May

       

Ikt (Sk2)
Han

Pgr (Sk2)
Nos

Aj (Sk2)
Hal

Kon (H)
Dos

Te (H)
Hor

 
Č
t

 

 

Dvk (S)
Kre

Dvk (S)
Kre

Svz
Kub

Čj
Vaá

             

Sthn (H)
Hor

Dh (H)
Hor

 
P
á

 

 

M
Vrk

Kon (S)
Nos

Čj
Vaá

               

Te (H)
Hor

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.SH 
Třídní učitel: Vrkoslav Radoslav

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Aj (Sk1)
Tre

Ek
Zík

 

Te (S)
Fiš

Uzd (S)
Fiš

         

Aj (Sk2)
Hal

Kon (H)
Dos

Dh (H)
Hor

 
Ú
t

 

       

Td (H)
Hor

Td (S)
Dos

Tv
Nák

         

Vpř (S2)
Kre

Ak (H)
Nez

 
S
t

 

 

Pgr (Sk1)
Nos

Ikt (Sk1)
Han

Aj (Sk1)
Tre

Te (S)
Fiš

Kon (S)
Nos

 

Vpř (S1)
May

       

Ikt (Sk2)
Han

Pgr (Sk2)
Nos

Aj (Sk2)
Hal

Kon (H)
Dos

Te (H)
Hor

 
Č
t

 

 

Dvk (S)
Kre

Dvk (S)
Kre

Svz
Kub

Čj
Vaá

             

Sthn (H)
Hor

Dh (H)
Hor

 
P
á

 

 

M
Vrk

Kon (S)
Nos

Čj
Vaá

               

Te (H)
Hor

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.T 
Třídní učitel: Bradna Vladimír

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

       

Stt
Bra

Stt
Bra

           

 
S
t

 

   

Ok
Dos

Ok
Dos

               

 
Č
t

 

     

Te
Bra

Te
Bra

             

 
P
á

 

     

Ek
Zík

Ek
Zík

             

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 3.T 
Třídní učitel: Bradna Vladimír

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

     

Stt
Bra

Stt
Bra

             

 
S
t

 

   

Ok
Dos

Ok
Dos

               

 
Č
t

 

     

Te
Bra

Te
Bra

             

 
P
á

 

     

Ek
Zík

Ek
Zík

             

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.DK 
Třídní učitel: Vachová Lenka

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Aj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

(MZ2)
Nez

MCv (MZ2)
Nez

           

 
Ú
t

 

     

Dn
Jek

 

Te
Fiš

MCv (MZ2)
Nez

         

 
S
t

 

   

Čj
Vaá

Tc
Kuš

 

Te
Fiš

Te
Fiš

         

 
Č
t

 

   

Aj (MZ1)
Von

KAj (MZ1)
Von

Kon
Dos

Kon
Jek

           

 
P
á

 

   

Ek
Gri

 

Čj
Vaá

Čj
Vaá

           

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.DK 
Třídní učitel: Vachová Lenka

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

Aj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

(MZ2)
Nez

MCv (MZ2)
Nez

           

 
Ú
t

 

     

Dn
Jek

 

Te
Fiš

MCv (MZ2)
Nez

         

 
S
t

 

   

Čj
Vaá

Tc
Kuš

 

Te
Fiš

Te
Fiš

         

 
Č
t

 

   

Aj (MZ1)
Von

KAj (MZ1)
Von

Kon
Dos

Kon
Jek

           

 
P
á

 

   

Ek
Gri

 

Čj
Vaá

Čj
Vaá

           

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.DV 
Třídní učitel: Jekl Luděk

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

NA (Sk1)
Klou

NA (Sk1)
Klou

Kon (Sk1)
Ett

Kon (Sk1)
Ett

Kon (Sk2)
Jek

           

PC (Sk2)
Mer

PC (Sk2)
Mer

Kon (Sk2)
Jek

 
Ú
t

 

M3D (Sk1)
Ett

PC (Sk1)
Mer

PC (Sk1)
Mer

M3D (Sk2)
Ett

               

NA (Sk2)
Klou

NA (Sk2)
Klou

 
S
t

 

 

MCv (MZ3)
Vrk

Čj
Kub

Dvk
Smo

Dvk
Smo

             

 
Č
t

 

   

DD
Opi

KAj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

           

KAj (MZ2)
Hal

Aj (MZ2)
Hal

Aj (MZ2)
Hal

MCv (MZ3)
Vrk

 
P
á

 

   

Čj
Kub

Čj
Kub

Te
Jek

Te
Jek

           

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.DV 
Třídní učitel: Jekl Luděk

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

NA (Sk1)
Klou

NA (Sk1)
Klou

Kon (Sk1)
Ett

Kon (Sk1)
Ett

Kon (Sk2)
Jek

           

PC (Sk2)
Mer

PC (Sk2)
Mer

Kon (Sk2)
Jek

 
Ú
t

 

M3D (Sk1)
Ett

PC (Sk1)
Mer

PC (Sk1)
Mer

M3D (Sk2)
Ett

               

NA (Sk2)
Klou

NA (Sk2)
Klou

 
S
t

 

 

MCv (MZ3)
Vrk

Čj
Kub

Dvk
Smo

Dvk
Smo

             

 
Č
t

 

   

DD
Opi

KAj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

Aj (MZ1)
Von

           

KAj (MZ2)
Hal

Aj (MZ2)
Hal

Aj (MZ2)
Hal

MCv (MZ3)
Vrk

 
P
á

 

   

Čj
Kub

Čj
Kub

Te
Jek

Te
Jek

           

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.SH 
Třídní učitel: Kubín Karel

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Sthn (H)
Hor

Sthn (H)
Hor

Te (H)
Hor

Te (H)
Hor

             

Dvk (S)
Kre

Dvk (S)
Kre

 
Ú
t

 

 

MCv (MZ2)
Nez

Td (H)
Hor

                 

Td (S)
Dos

 
S
t

 

 

KAj (MZ1)
Tre

   

Aj (Sk1)
Von

Aj (Sk1)
Von

           

MCv (MZ2)
Nez

Aj (Sk2)
Tre

Aj (Sk2)
Tre

 
Č
t

 

 

Ak (H)
Nez

Čj
Vaá

Čj
Vaá

Dh (H)
Hor

             

Uzd (S)
Fiš

Te (S)
Fiš

 
P
á

 

 

Te (S)
Fiš

Čj
Vaá

Aj (Sk1)
Von

               

Aj (Sk2)
Tre

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

 Třída: 4.SH 
Třídní učitel: Kubín Karel

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

Sthn (H)
Hor

Sthn (H)
Hor

Te (H)
Hor

Te (H)
Hor

             

Dvk (S)
Kre

Dvk (S)
Kre

 
Ú
t

 

 

MCv (MZ2)
Nez

Td (H)
Hor

                 

Td (S)
Dos

 
S
t

 

 

KAj (MZ1)
Tre

   

Aj (Sk1)
Von

Aj (Sk1)
Von

           

MCv (MZ2)
Nez

Aj (Sk2)
Tre

Aj (Sk2)
Tre

 
Č
t

 

 

Ak (H)
Nez

Čj
Vaá

Čj
Vaá

Dh (H)
Hor

             

Uzd (S)
Fiš

Te (S)
Fiš

 
P
á

 

 

Te (S)
Fiš

Čj
Vaá

Aj (Sk1)
Von

               

Aj (Sk2)
Tre

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Opitz Jan  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

3.DI (Sk1)
Kon

3.DI (Sk1)
Kon

             

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

4.DV
DD

 

3.DI
DD

             

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Opitz Jan  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

3.DI (Sk1)
Kon

3.DI (Sk1)
Kon

             

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

4.DV
DD

 

3.DI
DD

             

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Smotlachová Zdenka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

 

3.DI
Dvk

3.DI
Dvk

4.DV
Dvk

4.DV
Dvk

             

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Smotlachová Zdenka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

 

3.DI
Dvk

3.DI
Dvk

4.DV
Dvk

4.DV
Dvk

             

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Novák Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

           

2.SH
Tv

         

 
Ú
t

 

           

3.SH
Tv

         

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

3.DI
Tv

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Novák Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

           

2.SH
Tv

         

 
Ú
t

 

           

3.SH
Tv

         

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

3.DI
Tv

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Bačina Josef  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

1.SH (H)
D

1.SH
Svz

               

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Bačina Josef  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

1.SH (H)
D

1.SH
Svz

               

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Beranová Simona  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

 

1.T (Sk1)
Aj

1.T (Sk2)
Aj

2.T
Aj

               

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Beranová Simona  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

 

1.T (Sk1)
Aj

1.T (Sk2)
Aj

2.T
Aj

               

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Bradna Vladimír  (3.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

1.SH
Ml

   

2.SH (H)
Ml

           

 
Ú
t

 

 

2.T
Ml

2.T
Te

 

3.T
Stt

3.T
Stt

           

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

     

3.T
Te

3.T
Te

             

 
P
á

 

 

2.SH (S)
Te

2.SH (S)
Te

1.T
Te

3.DI
Te

3.DI
Te

           

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Bradna Vladimír  (3.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

1.SH
Ml

   

2.SH (H)
Ml

           

 
Ú
t

 

 

2.T
Ml

2.T
Te

3.T
Stt

3.T
Stt

             

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

     

3.T
Te

3.T
Te

             

 
P
á

 

 

2.SH (S)
Te

2.SH (S)
Te

1.T
Te

3.DI
Te

3.DI
Te

           

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Dostál Pavel  (2.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

1.T
Vz

2.SH (H)
Kon

2.SH (H)
Kon

3.SH (H)
Kon

           

 
Ú
t

 

   

4.SH (S)
Td

1.T
Ok

1.T
Ml

3.SH (S)
Td

           

 
S
t

 

   

3.T
Ok

3.T
Ok

3.SH (H)
Kon

             

 
Č
t

 

 

2.NS
Te

2.NS
Te

 

4.DK
Kon

             

 
P
á

 

     

2.T
Vz

2.T
Ok

             

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Dostál Pavel  (2.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

1.T
Vz

2.SH (H)
Kon

2.SH (H)
Kon

3.SH (H)
Kon

           

 
Ú
t

 

   

4.SH (S)
Td

1.T
Ok

1.T
Ml

3.SH (S)
Td

           

 
S
t

 

   

3.T
Ok

3.T
Ok

3.SH (H)
Kon

             

 
Č
t

 

 

2.NS
Te

2.NS
Te

 

4.DK
Kon

             

 
P
á

 

     

2.T
Vz

2.T
Ok

             

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Ettlová Renata  (2.D)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

3.DI (Sk1)
M3D

4.DV (Sk1)
Kon

4.DV (Sk1)
Kon

             

 
Ú
t

 

4.DV (Sk1)
M3D

   

4.DV (Sk2)
M3D

               

 
S
t

 

2.D (DI)
Kon

2.D (DV)
Kon

 

1.D (Sk1)
M3D

1.D (Sk2)
M3D

             

 
Č
t

 

3.DI (Sk1)
Pgr

   

3.DI (Sk2)
Pgr

 

2.D (DV)
Kon

           

 
P
á

 

2.D (DI)
M3D

2.D (DV)
M3D

   

2.D (DV)
Pgr

2.D (DI)
Pgr

           

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Ettlová Renata  (2.D)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

3.DI (Sk1)
M3D

4.DV (Sk1)
Kon

4.DV (Sk1)
Kon

             

 
Ú
t

 

4.DV (Sk1)
M3D

   

4.DV (Sk2)
M3D

               

 
S
t

 

2.D (DI)
Kon

2.D (DV)
Kon

 

1.D (Sk1)
M3D

1.D (Sk2)
M3D

             

 
Č
t

 

3.DI (Sk1)
Pgr

   

3.DI (Sk2)
Pgr

 

2.D (DV)
Kon

 

2.D (DI)
Kon

       

 
P
á

 

2.D (DI)
M3D

2.D (DV)
M3D

   

2.D (DV)
Pgr

2.D (DI)
Pgr

           

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Fišar Tomáš  (1.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

1.SH
Tk

 

2.SH (S)
Ml

2.DK
Ok

3.SH (S)
Te

3.SH (S)
Uzd

         

 
Ú
t

 

     

1.SH
Te

1.SH
Te

4.DK
Te

           

 
S
t

 

   

2.DK
Ml

2.DK
Te

3.SH (S)
Te

4.DK
Te

4.DK
Te

         

 
Č
t

 

 

4.SH (S)
Uzd

 

2.SH (S)
Uzd

4.SH (S)
Te

2.DK
Te

           

 
P
á

 

 

4.SH (S)
Te

                   

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Fišar Tomáš  (1.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

1.SH
Tk

 

2.SH (S)
Ml

2.DK
Ok

3.SH (S)
Te

3.SH (S)
Uzd

         

 
Ú
t

 

     

1.SH
Te

1.SH
Te

4.DK
Te

           

 
S
t

 

   

2.DK
Ml

2.DK
Te

3.SH (S)
Te

4.DK
Te

4.DK
Te

         

 
Č
t

 

 

4.SH (S)
Uzd

 

2.SH (S)
Uzd

4.SH (S)
Te

2.DK
Te

           

 
P
á

 

 

4.SH (S)
Te

                   

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Grimová Radka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

1.T
Eg

               

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.T
Eg

1.SH
Eg

               

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

4.DK
Ek

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Grimová Radka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

     

1.T
Eg

               

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.T
Eg

1.SH
Eg

               

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

4.DK
Ek

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Halberštátová Jana  (2.NS)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

3.SH (Sk2)
Aj

                 

 
Ú
t

 

       

2.NS (MZ1)
Aj

1.D (Sk1)
Aj

1.D (Sk1)
Aj

         

 
S
t

 

 

2.SH (Sk2)
Aj

2.SH (Sk2)
Aj

3.SH (Sk2)
Aj

               

 
Č
t

 

 

3.DI (Sk2)
Aj

3.DI (Sk2)
Aj

2.NS (MZ1) +
KAj

4.DV (MZ2)
Aj

4.DV (MZ2)
Aj

           

 
P
á

 

 

2.NS (MZ1)
Aj

2.NS (MZ1)
Aj

1.SH (Sk2)
Aj

1.SH (Sk2)
Aj

             

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Halberštátová Jana  (2.NS)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

   

3.SH (Sk2)
Aj

                 

 
Ú
t

 

       

2.NS (MZ1)
Aj

1.D (Sk1)
Aj

1.D (Sk1)
Aj

         

 
S
t

 

 

2.SH (Sk2)
Aj

2.SH (Sk2)
Aj

3.SH (Sk2)
Aj

               

 
Č
t

 

 

3.DI (Sk2)
Aj

3.DI (Sk2)
Aj

2.NS (MZ1) +
KAj

4.DV (MZ2)
Aj

4.DV (MZ2)
Aj

           

 
P
á

 

 

2.NS (MZ1)
Aj

2.NS (MZ1)
Aj

1.SH (Sk2)
Aj

1.SH (Sk2)
Aj

             

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Hanousek Petr  (1.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

 

2.SH (Sk1)
Ikt

2.SH (Sk2)
Ikt

                 

 
S
t

 

 

3.SH (Sk2)
Ikt

3.SH (Sk1)
Ikt

                 

 
Č
t

 

1.SH (Sk2)
Ikt

1.T (Sk2)
Ikt

1.T (Sk1)
Ikt

 

2.DK
Ikt

1.SH (Sk1)
Ikt

           

 
P
á

 

1.D (Sk2)
Ikt

1.D (Sk1)
Ikt

2.T
Ikt

3.DI (Sk2)
Ikt

2.D (DI)
Ikt

2.D (DV)
Ikt

 

3.DI (Sk1)
Ikt

       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Hanousek Petr  (1.T)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

 

2.SH (Sk1)
Ikt

2.SH (Sk2)
Ikt

                 

 
S
t

 

 

3.SH (Sk2)
Ikt

3.SH (Sk1)
Ikt

                 

 
Č
t

 

1.SH (Sk2)
Ikt

1.T (Sk2)
Ikt

1.T (Sk1)
Ikt

 

2.DK
Ikt

1.SH (Sk1)
Ikt

           

 
P
á

 

1.D (Sk2)
Ikt

1.D (Sk1)
Ikt

2.T
Ikt

3.DI (Sk2)
Ikt

2.D (DI)
Ikt

2.D (DV)
Ikt

 

3.DI (Sk1)
Ikt

       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Holmanová Kateřina  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.D (DV2)
PC

                 

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Holmanová Kateřina  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.D (DV2)
PC

                 

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Hornych Václav  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.SH (H)
Sthn

4.SH (H)
Sthn

4.SH (H)
Te

4.SH (H)
Te

 

3.SH (H)
Dh

         

 
Ú
t

 

   

4.SH (H)
Td

 

3.SH (H)
Td

 

2.SH (H)
Sthn

2.SH (H)
Te

       

 
S
t

 

 

1.SH (H)
Sthn

     

3.SH (H)
Te

           

 
Č
t

 

 

3.SH (H)
Sthn

3.SH (H)
Dh

 

4.SH (H)
Dh

2.SH (H)
Dh

2.SH (H)
Dh

         

 
P
á

 

 

2.SH (H)
Te

3.SH (H)
Te

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Hornych Václav  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.SH (H)
Sthn

4.SH (H)
Sthn

4.SH (H)
Te

4.SH (H)
Te

 

3.SH (H)
Dh

         

 
Ú
t

 

   

4.SH (H)
Td

 

3.SH (H)
Td

 

2.SH (H)
Sthn

2.SH (H)
Te

       

 
S
t

 

 

1.SH (H)
Sthn

     

3.SH (H)
Te

           

 
Č
t

 

 

3.SH (H)
Sthn

3.SH (H)
Dh

 

4.SH (H)
Dh

2.SH (H)
Dh

2.SH (H)
Dh

         

 
P
á

 

 

2.SH (H)
Te

3.SH (H)
Te

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jansa Ivo  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

       

1.D (DI2)
VP

             

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

1.D (DI1)
VP

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jansa Ivo  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

       

1.D (DI2)
VP

             

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

1.D (DI1)
VP

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jekl Luděk  (4.DV)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

3.DI (Sk2)
Kon

3.DI (Sk2)
Kon

3.DI (Sk2)
M3D

4.DV (Sk2)
Kon

4.DV (Sk2)
Kon

           

 
Ú
t

 

 

2.NS
Kon

2.NS
Kon

4.DK
Dn

1.D
Te

             

 
S
t

 

     

2.D
Te

2.DK
Dn

             

 
Č
t

 

 

2.DK
Kon

2.DK
Kon

1.D
Te

2.D
Te

4.DK
Kon

           

 
P
á

 

     

1.D
Tk

4.DV
Te

4.DV
Te

           

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jekl Luděk  (4.DV)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

3.DI (Sk2)
Kon

3.DI (Sk2)
Kon

3.DI (Sk2)
M3D

4.DV (Sk2)
Kon

4.DV (Sk2)
Kon

           

 
Ú
t

 

 

2.NS
Kon

2.NS
Kon

4.DK
Dn

1.D
Te

             

 
S
t

 

     

2.D
Te

2.DK
Dn

             

 
Č
t

 

 

2.DK
Kon

2.DK
Kon

1.D
Te

2.D
Te

4.DK
Kon

           

 
P
á

 

     

1.D
Tk

4.DV
Te

4.DV
Te

           

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jirout Tomáš  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

       

1.D (DI1)
PC

3.DI (Sk2)
PC

3.DI (Sk2)
PC

         

 
Ú
t

 

     

2.DK
Pcv

               

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

2.D (DI)
PC

   

3.DI (Sk1)
PC

3.DI (Sk1)
PC

         

 
P
á

 

   

1.D (DI2)
PC

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Jirout Tomáš  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

       

1.D (DI1)
PC

3.DI (Sk2)
PC

3.DI (Sk2)
PC

         

 
Ú
t

 

     

2.DK
Pcv

               

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

   

2.D (DI)
PC

   

3.DI (Sk1)
PC

3.DI (Sk1)
PC

         

 
P
á

 

   

1.D (DI2)
PC

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kloudová Rebeka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.DV (Sk1)
NA

4.DV (Sk1)
NA

                 

 
Ú
t

 

 

4.DV (Sk2)
NA

4.DV (Sk2)
NA

2.D (DI)
Figk

 

2.D (DV)
Figk

           

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kloudová Rebeka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.DV (Sk1)
NA

4.DV (Sk1)
NA

                 

 
Ú
t

 

 

4.DV (Sk2)
NA

4.DV (Sk2)
NA

2.D (DI)
Figk

 

2.D (DV)
Figk

           

 
S
t

 

                       

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Krejzová Jana  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.SH (S)
Dvk

4.SH (S)
Dvk

                 

 
Ú
t

 

       

3.SH (S2)
Vpř

 

1.SH (H)
Vpř

2.SH (S2)
Vpř

       

 
S
t

 

 

1.SH (S2)
Vpř

                   

 
Č
t

 

 

3.SH (S)
Dvk

3.SH (S)
Dvk

                 

 
P
á

 

   

2.SH (H)
Vpř

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Krejzová Jana  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.SH (S)
Dvk

4.SH (S)
Dvk

                 

 
Ú
t

 

       

3.SH (S2)
Vpř

 

1.SH (H)
Vpř

2.SH (S2)
Vpř

       

 
S
t

 

 

1.SH (S2)
Vpř

                   

 
Č
t

 

 

3.SH (S)
Dvk

3.SH (S)
Dvk

                 

 
P
á

 

   

2.SH (H)
Vpř

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kubeš Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.NS
Tc

4.DK
Tc

 

2.DK
Vz

           

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kubeš Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

2.NS
Tc

4.DK
Tc

 

2.DK
Vz

           

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kubín Karel  (4.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

   

1.T
Čj

2.T
On

 

2.SH
Svz

           

 
S
t

 

   

4.DV
Čj

                 

 
Č
t

 

   

2.T
Čj

3.SH
Svz

               

 
P
á

 

   

4.DV
Čj

4.DV
Čj

               

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Kubín Karel  (4.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

   

1.T
Čj

2.T
On

 

2.SH
Svz

           

 
S
t

 

   

4.DV
Čj

                 

 
Č
t

 

   

2.T
Čj

3.SH
Svz

               

 
P
á

 

   

4.DV
Čj

4.DV
Čj

               

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Mayerová Ilona  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

             

2.SH (S1)
Vpř

       

 
S
t

 

 

1.SH (S1)
Vpř

       

1.SH (S)
Dvk

3.SH (S1)
Vpř

       

 
Č
t

 

       

1.SH (S)
Dvk

2.SH (S)
Dvk

2.SH (S)
Dvk

         

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Mayerová Ilona  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

             

2.SH (S1)
Vpř

       

 
S
t

 

 

1.SH (S1)
Vpř

       

1.SH (S)
Dvk

3.SH (S1)
Vpř

       

 
Č
t

 

       

1.SH (S)
Dvk

2.SH (S)
Dvk

2.SH (S)
Dvk

         

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Merčák Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.DV (Sk2)
PC

4.DV (Sk2)
PC

 

1.D (DV)
PC

             

 
Ú
t

 

 

4.DV (Sk1)
PC

4.DV (Sk1)
PC

                 

 
S
t

 

   

2.D (DV1)
VP

                 

 
Č
t

 

   

2.D (DV1)
PC

   

3.DI (Sk2)
Figk

           

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Merčák Jiří  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

4.DV (Sk2)
PC

4.DV (Sk2)
PC

 

1.D (DV)
PC

             

 
Ú
t

 

 

4.DV (Sk1)
PC

4.DV (Sk1)
PC

                 

 
S
t

 

   

2.D (DV1)
VP

                 

 
Č
t

 

   

2.D (DV1)
PC

   

3.DI (Sk2)
Figk

           

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Moravec Martin  (1.D)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

1.D (Sk2)
Pís

1.D
Tv

1.D (Sk1)
Pís

1.D (Sk2)
Pgr

       

1.D (Sk1)
Pgr

     

 
S
t

 

     

3.DI (Sk2)
NA

3.DI (Sk2)
NA

             

 
Č
t

 

 

1.D
Dvk

1.D
Dvk

                 

 
P
á

 

   

2.D
Dvk

2.D
Dvk

               

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Moravec Martin  (1.D)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

1.D (Sk2)
Pís

1.D
Tv

1.D (Sk1)
Pís

1.D (Sk2)
Pgr

       

1.D (Sk1)
Pgr

     

 
S
t

 

     

3.DI (Sk1)
NA

3.DI (Sk1)
NA

             

 
Č
t

 

 

1.D
Dvk

1.D
Dvk

                 

 
P
á

 

   

2.D
Dvk

2.D
Dvk

               

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Nezavdal Petr  (2.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

2.D
M

2.D
M

1.D
M

4.DK (MZ2)
M

4.DK (MZ2)
MCv

1.SH
M

         

 
Ú
t

 

 

4.SH (MZ2)
MCv

2.DK
Fy

3.DI
M

3.DI
M

3.SH (H)
Ak

4.DK (MZ2)
MCv

         

 
S
t

 

 

4.SH (MZ2)
MCv

1.SH
M

2.SH
M

1.SH
Fy

1.D
M

1.D
Fy

         

 
Č
t

 

 

4.SH (H)
Ak

2.SH
M

2.DK
Tk

               

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Nezavdal Petr  (2.SH)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

2.D
M

2.D
M

1.D
M

4.DK (MZ2)
M

4.DK (MZ2)
MCv

1.SH
M

         

 
Ú
t

 

 

4.SH (MZ2)
MCv

2.DK
Fy

3.DI
M

3.DI
M

3.SH (H)
Ak

4.DK (MZ2)
MCv

         

 
S
t

 

 

4.SH (MZ2)
MCv

1.SH
M

2.SH
M

1.SH
Fy

1.D
M

1.D
Fy

         

 
Č
t

 

 

4.SH (H)
Ak

2.SH
M

2.DK
Tk

               

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Novosad David  (2.DK)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

2.SH (S)
Kon

2.SH (S)
Kon

2.DK
Tv

               

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

 

3.SH (Sk1)
Pgr

3.SH (Sk2)
Pgr

 

2.T
Tv

3.SH (S)
Kon

           

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

3.SH (S)
Kon

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Novosad David  (2.DK)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

 

2.SH (S)
Kon

2.SH (S)
Kon

2.DK
Tv

               

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

 

3.SH (Sk1)
Pgr

3.SH (Sk2)
Pgr

 

2.T
Tv

3.SH (S)
Kon

           

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

3.SH (S)
Kon

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Skála Vladimír  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

1.T
Fy

2.T
Fy

               

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Skála Vladimír  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

                       

 
S
t

 

   

1.T
Fy

2.T
Fy

               

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

                       

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Sofka Jakub  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

         

1.D
Svz

           

 
Ú
t

 

           

2.DK
Svz

         

 
S
t

 

       

2.D
Svz

     

3.DI
Svz

     

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

1.T
On

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Sofka Jakub  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

         

1.D
Svz

           

 
Ú
t

 

           

2.DK
Svz

         

 
S
t

 

             

2.D
Svz

3.DI
Svz

     

 
Č
t

 

                       

 
P
á

 

   

1.T
On

                 

 

Sudý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Soukalová Lenka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

         

3.DI (Sk1)
Figk

           

 
S
t

 

   

2.D (DI)
VP

                 

 
Č
t

 

   

2.D (DV2)
VP

                 

 
P
á

 

   

1.D (DV)
VP

                 

Lichý týden

(rozvrh platný od 8.2.2021)

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202  Soukalová Lenka  

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
10:00-10:45

4
10:50-11:35

5
11:40-12:25

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

 
P
o

 

                       

 
Ú
t

 

         

3.DI (Sk1)
Figk

           

 
S
t

 

   

2.D (DI)
VP

                 

 
Č
t

 

   

2.D (DV2)
VP

                 

 
P
á